Feragatname

“BODRUM GRAN FONDO” ya kendi isteğim ile katılıyorum. Yaş sınırı ile ilgili bilgileri ve 18 yaş altındakilerin veli izin kağıdı ile katılması gerektiğini biliyorum.

Koşu sporunun ne çeşit riskler taşıdığı konusunda bilgi ve tecrübem vardır ve risklerin tamamen yok edilemeyeceğini, kısıtlı ilk yardım hizmetinin bulundurulduğunu, güvenliğin maksimum olabilmesi için yarışma organizasyonunun duyurduğu kurallara tamamen uymam gerektiğini kabul ediyorum.

Kendi adıma ve varislerim, yöneticilerim, şahsi ve hukuki temsilcilerim adına, etkinliğin öncesinde ve sonrasında, aktiviteler esnasında başıma gelebilecek herhangi bir sakatlık ve hasar durumlarında, organizatörlerin, organizasyonda görevli kişilerin, sponsorların sorumlu tutulmayacağını, her türlü sorumluluğun şahsıma ait olduğunu bildiriyorum. Bu etkinliklere katılmam için tıbbi bakımdan hiçbir engelimin olmadığını, fiziksel ve psikolojik olarak tamamen sağlıklı ve yeterli olduğumu beyan ederim.

Etkinlikle ilgili şahsıma ait her türlü fotoğraf, film ve kaydın, reklam dahil tüm yasal amaçlı kullanımlarına izin veriyorum.

Koşu, halka açık alanlarda yapılacağı için katılımcı olarak genel toplum kurallarına uymakla yükümlü olduğumu kabul ediyorum. Organizasyon kuralları dışında davranmak, parkur dışına çıkmak, koşu sırasında 3. şahısların veya kurumların can ve mal güvenliğine zarar vermenin yasak olduğunu ve aksi durumlarda her türlü sorumluluğun kendime ait olduğunu biliyor ve kabul ediyorum.

Organizasyona katılmak için kayıt yaptırdıktan sonra herhangi bir sebeple organizasyona katılmadığım takdirde bu kayıtla elde ettiğim haklarımı talep etmeyeceğimi ve etkinlik kurallarını bildiğimi kabul ve beyan ediyorum.

Bu metni okuduğumu ve tüm kuralları bilerek ve kabul ederek etkinliğe katıldığımı kabul ve beyan ederim.